odkurzacz bezprzewodowy

W dobre bezprzewodowego internetu, bezprzewodowych urządzeń elektrycznych, coraz częściej spotkane na rynku są także bezkablowe urządzenia AGD. To nowoczesne rozwiązanie stanowi spore ułatwienie podczas porządków w domu. Dotychczasowe trudności w odkurzaniu, związane z ograniczoną długością kabla, potrzebą jego rozwijania i zwijania, a także przepinania z jednego gniazda do drugiego, tak, by możliwe było odkurzenie całego domu czy mieszkania, całkowicie zniknęły. Tradycyjny kabel zastąpiony został akumulatorem jonowym, dzięki czemu porządki domowe są szybsze, przyjemniejsze oraz bardziej efektywne. 

odkurzacz bezprzewodowy

Nowoczesna technologia, która ułatwi Ci życie 

Wydaje się, z ważniejszych wytycznych podczas zakupu urządzeń użytkowych, jest kwestia związana z funkcjonalnością oraz opcjami oferowanymi przez urządzenie, a także ilością zaoszczędzonego czasu dzięki użytkowaniu urządzenia. Odkurza typu Philips Pro Aqua to nowoczesne, designerskie produkty, przeznaczone dla osób, które cenią porządek, ale pragną mieć także czas wolny, zamiast wolne chwile przeznaczać na porządkowanie mieszkania. Jedną z podstawowych zalet, poza wspomnianym, bezprzewodowym systemem zasilania, jest także wielofunkcyjność tego urządzenia. Tego urządzenia możemy używać jako standardowego odkurzacza, ale oferuje ono również opcję mycia podłóg oraz usuwania zaschniętych plam. To przydatne rozwiązanie zarówno umili, jak i przyśpieszy pracę, tym bardziej, iż mycie i odkurzanie odbywa się w tym samym czasie. 

Funkcjonalne urządzenie – „Must Have” każdej pani domu 

Na pewno wielu osobom zdarza się mieć problem z okruszkami na kanapie, czy fotelu. Aby się ich pozbyć, musimy zmienić końcówkę, odpowiednią do tego typu zadań. Możemy też zadziałać szczotką używaną do odkurzania podłóg, ale wydaje się to niehigieniczne i mało poręczne. Philips Aqua to urządzenie, które można stosować także jako odkurzacz podręczny, wystarczy wyjąć urządzenie zasysające z obudowy, by móc w wygodny sposób pozbyć się bez większego trudu, okruchów na kanapie czy sofie. Warto dodać, że odkurzacz może pracować do 40 minut, po tym czasie niezbędne będzie naładowanie akumulatora. Dodatkowo zastosowanie w odkurzaczu trójwarstwowego filtra pozytywnie wpływa na czystość powietrza w domu. Należy tylko pamiętać, aby filtr wymieniać średnio co kwartał lub pół roku, w zależności od częstotliwości robienia porządków. 

odkurzacz bezprzewodowy

Marki wiodące prym na rynku odkurzaczy bezprzewodowych 

Oczywiście marka Philips to nie jedyny producent odkurzaczy bezprzewodowych. Urządzenia te cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego też inni producenci sprzętów domowego użytku zastępują tradycyjny odkurzacze ich nowoczesnymi kuzynami. W tym miejscu zobaczymy, jak wygląda odkurzacz bezprzewodowy ranking. Warto zaznaczyć, że ciężko o jednoznacznego faworyta, również marki takie jak Bosch są bardzo popularne i zbierają pozytywne opinie. Większość odkurzaczy różni się od siebie niuansami, typu możliwość wyciągania modułu odkurzającego z korpusu, długość pracy na jednym akumulatorze, chociaż różnice są niewielkie, w granicach 10 – 15 minut. Wśród najchętniej kupowanych marek, obok Philips i Bosch, są także Electrolux oraz Xiaomi. Z pewnością są to marki oraz produkty, które przez długi czas będą stanowić nieocenioną pomoc w porządkach.

Jaka jest twoja reakcja?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Zakochany
0
Niepewny
0
Głupi
0

You may also like

Comments are closed.

More in:Agd