Tableau Desktop to podstawowe narzędzie analityka oraz każdego, kto pragnie szybko zwizualizować i zinterpretować swoje dane.

Dzięki niemu można w ciągu kilku minut osiągnąć to, co w innym wypadku zajęłoby nam długie godziny mozolnego ślęczenia przy komputerze. Nie jest potrzebne żadne dodatkowe oprogramowanie, by dokonać analizy i wizualizacji danych, wystarczy kilka kliknięć. 

Z Tableau Desktop powinien sobie łatwo poradzić każdy, kto opanował program Excel. 

Rozwiązanie to daje możliwość łączenia danych i modelowania. Posiada predefiniowane operacje różnego typu w odniesieniu do wybranych danych z baz danych, jak również daje możliwość robienia własnych zaawansowanych kalkulacji. Bardzo łatwo jest w nim tworzyć dashboardy i dzielić się raportami poprzez publikację na serwerze. 

Jest to doskonale narzędzie dla tych, którzy zajmują się tworzeniem raportów i szanują swój czas. 🙂

 Do czego można wykorzystać Tableau Desktop?

Rozwiązanie Tableau Desktop ma szereg zastosowań. Należą do nich podłączanie danych, tworzenie nawet zaawansowanych raportów, dzielenie się i nadawanie uprawnień, zaawansowane funkcjonalności  analityczne i automatyzacja raportowania.

 Dla kogo Tableau Desktop?

Tableau Desktop to doskonałe rozwiązanie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Tableau software. Posiada pełny zakres funkcjonalności w zakresie budowy raportów, zestawień i dashboardów. Dzięki Tableau Desktop można poznać w pełni zalety produktu, podłączyć się do dowolnego źródła danych i wykonać dowolne analizy bądź raporty.

Program wystarczy ściągnąć, na przykład tutaj: Tableau download, i już po chwili można zacząć pracę z danymi, która równocześnie jest zabawą. Bo jak inaczej nazwać tworzenie raportów czy wykresów w kilka sekund, bez skomplikowanych tabel i mozolnego wklepywania funkcji? To szybkie i łatwe w użyciu narzędzie Business Intelligence oszczędza nam dużo czasu i dostarcza jeszcze więcej frajdy. 🙂

Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami tego wspaniałego rozwiązania, raczej nie będą Państwo rozczarowani.

Jaka jest twoja reakcja?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Zakochany
0
Niepewny
0
Głupi
0

You may also like

Comments are closed.

More in:Analiza