Pobieranie filmów z facebooka

Chcesz ściągnąć filmik z Facebooka lub pobrać długi film na swój komputer, ale nie wiesz jak za to wszystko się zabrać? Przychodzimy z pomocą. W tym artykule podpowiemy jak ściągać filmy z fb, stron internetowych, czy różnych programów. 

Pobieranie filmów z Facebooka 

Pobieranie filmów z fb jest bardzo łatwe i na pewno sobie z tym poradzisz. Istnieją dwa sposoby na ściąganie filmików. Podczas wyboru metody pobierania, ważna jest jedna kwestia, w jaki sposób danych filmik został wcześniej udostępniony. Film udostępniony publicznie ściągniemy inną metodą, od filmów udostępnionych tylko dla znajomych. Musicie pamiętać, że pobieranie filmów z fb, a później ich udostępnienie nie jest zgodne z prawem. Na Facebooku możemy bez problemu udostępniać filmy bez jego pobierania, wystarczy nacisnąć przycisk “udostępnij”. Jeśli jednak chcemy pobrać film na nasz komputer do własnego użytku, możemy zrobić to na dwa sposoby. 

  • Musimy odtworzyć film, który chcemy ściągnąć. Wtedy pojawią się dodatkowe opcje. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy w dowolne miejsce na filmie i klikamy “Pokaż adres URL filmu”. Teraz wklejamy adres filmu na specjalną stronę np. fbdown.net i klikamy przycisk download. Film ściągnie się na nasz dysk twardy. 
  • Istnieje również możliwość pobierania filmów z fb bez jakichkolwiek dodatkowych narzędzi. Ta opcja też może wam się przydać. Wystarczy skopiować adres URL, jak pokazywaliśmy we wcześniejszym sposobie. Tak skopiowany adres wklejamy w okno przeglądarki, tylko przed nazwą Facebook stawiamy literkę “m” z kropką na końcu. Przejdziemy wtedy do wersji mobilnej, włączamy film, klikamy prawym przyciskiem myszy i klikamy “zapisz film jako”. Film zostanie pobrany na nasz dysk.
    Pobieranie filmów z facebooka

Programy do ściągania filmów 

Jeśli chcesz pobrać filmy z różnych stron, fb czy YouTuba potrzebny Ci będzie specjalny program. Dziś dowiecie się, jakie są programy do ściągania filmów. Free YouTube Downloader to program najchętniej odwiedzany przez polskich użytkowników. Jest to związane z szybkim i bezproblemowym pobieraniem filmów i piosenek z popularnego YouTubera. Ściąganie może odbywać się na dwa sposoby. 

Pierwszy sposób to wklejenie w oknie aplikacji adresu filmiku, a drugi to użycie wbudowanej wyszukiwarki. Drugim szybkim i prostym programem do pobierania wideo jest 3D Youtube Downloader. Wystarczy wkleić w oknie aplikacji adres url oraz wybrania formatu pliku wynikowego. Korzystając z tej aplikacji będziemy mogli również pobrać filmy nagrane w technice HDR i 3D. 

Pobieranie filmów z youtube

Czy da się ściągać filmy z cda? 

Oczywiście, że się da. Ściąganie filmów z cda jest tak proste, że poradzi sobie z tym mało obeznany użytkownik internetu. Wystarczy wejść na film, który chcemy pobrać i skopiować link do filmu, który znajduję się w pasku adresu. Następnie wchodzimy na stronę cdax.pl, wklejamy link do pola tekstowego i klikamy, pobierz. Strona przetworzy film i w efekcie wyświetlą się formaty, w którym możemy pobrać film. Po chwili ukaże się reklama, ale w nią nic nie klikamy, tylko czekamy, aż ukaże się w prawym górnym rogu Skip Ad i go klikamy. Teraz już ostatecznie klikamy “zapisz plik” i film zacznie się pobierać. 

Jaka jest twoja reakcja?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Zakochany
0
Niepewny
0
Głupi
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Porady