W minionym 2021 roku, ponad 370 tysięcy numerów komórkowych, zostało przeniesionych od operatora do operatora. Największą liczbę dotychczasowych klientów, którzy korzystali z oferty operatora, jest niestety sieć Plus. Odniosła ona największe straty w porównaniu z wynikami osiągniętymi w poprzednim roku oraz z wynikami pozostałych operatorów. Większość Polaków zgodnie stwierdziła, że obecnie jedną z najlepszych ofert można znaleźć w punktach sieci PLAY. Czym punkt play w Katowicach przekonał do siebie klientów? 

Operator sieci komórkowej PLAY – oferta dla klientów 

Operatorzy sieci komórkowych z wielką chęcią przyjmują nowych klientów, którzy pragną przenieść numer z innej sieci do sieci PLAY. Klienci przenoszący numer do PLAY wydają się być niezwykle ważni dla sieci. Wskazuje na to chociażby specjalna oferta, z której nie mogą skorzystać klienci, którzy chcą skorzystać z usług sieci PLAY, bez przenoszenia numeru. Klienci, którzy zdecydują się na przeniesienie numeru do sieci PLAY, mogą liczyć na ofertę z ekstra rabatem na start, który wynosi co najmniej piętnaście złotych miesięcznie. Ale to nie koniec udogodnień dla klientów przenoszących numer do PLAY. Dodatkowo, mogą oni liczyć na pakiety internetu, nielimitowane SMS-Y, MMS-y oraz dostęp do platformy TIDAL na trzy miesiące. Jak widać, oferta jest niezwykle dogodna dla klientów, którzy u dotychczasowego operatora, nie mogą liczyć na ekstra rabaty. 

Jak przenieść numer do PLAY? 

Istnieją trzy sprawdzone sposoby, dzięki którym możemy przenieść nasz numer telefonu do sieci PLAY. Pierwszy z nich to udanie się do punkt play w Katowicach i dokonanie przeniesienia z pomocą pracownika punktu. Jest to bardzo bezpieczna i wygodna opcja dla osób, które nie mają głowy do formalności czy obsługi internetu. A na tym właśnie polegają następne opcje tj. skorzystanie z formularza, który dostępny jest na stronie internetowej sieci PLAY lub telefonicznie, z pomocą konsultanta. Warto jednak wybrać punkt play w Katowicach, w którym możemy sprawdzić wszystkie przygotowane dla nas oferty, a także urządzenia dostępne w naszym pakiecie. 

Jaka jest twoja reakcja?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
1
Zakochany
0
Niepewny
0
Głupi
0

You may also like

Comments are closed.

More in:Ciekawostki