Warzywa

Sok ze świeżo wyciśniętych owoców to zdrowy, pełen witamin, dostarczający energii, a także pyszny napój. Wiele osób decyduje się na kupno wyciskarki, dzięki której mogą przyrządzać soki z różnych owoców. Zwłaszcza w okresie letnim, gdy rozpoczyna się sezon na różnego rodzaju owoce, tego typu sprzęt jest bardzo przydatny. Wyciskarka Philips jest jedną z propozycji dostępnych na rynku. Jednak, czy urządzenie w pełni swoją funkcję? 

Warzywa

Wyciskarka Philips – jak radzi sobie z różnego rodzaju owocami i warzywami? 

Obok soku otrzymanego z samych owoców, możemy wykorzystać także różnego rodzaju warzywa. Pyszny, bogaty w różnego rodzaju witaminy napój, to ciekawe urozmaicenie codziennej diety. Wyciskarka wolnoobrotowa philips wyposażona jest w duży otwór, dzięki czemu nie ma potrzeby krojenia owoców i warzyw na mniejsze części. To ważne, ponieważ dzięki temu zaoszczędzamy czas, związany z odpowiednim przygotowaniem produktów przez wrzuceniem ich do wyciskarki. Wrzucając całe owoce w skórce, mamy pewność, że zostanie z nich wyciśnięte wszystko to, co najlepsze w owocu bądź warzywie. Na różnego rodzaju blogach dostępne są gotowe przepisy na różnego rodzaju pyszne soki. Oczywiście, możemy przygotować sok z jednego rodzaju owocu lub warzywa, możemy jednak mieszać je ze sobą, szukać nowych smaków, a także doprawiać odpowiednio, np. dzięki orzechom lub nasionom, z którym wyciskarka Philips radzi sobie bardzo sprawnie. Dzięki temu możemy pozwolić sobie na kreatywne wykorzystanie tego urządzenia, co przynosi nie lada frajdę. Organizując imprezę lub uroczystość domową, możemy zaskoczyć gości intrygującymi smakami soków. Co ważne, skoro wyciskarka radzi sobie bez problemu z orzechami, tym łatwiej przychodzi nam wyciskanie soków z twardych warzyw jak buraki czy marchewka. Dodatkowo urządzenie jest bardzo ciche, dlatego bez problemu i obaw możemy przygotować sok nawet o poranku. 

Warzywa

Wyciskarki filmy Zelmer – produkt godny polecenia? 

Przede wszystkim produkty firmy Zelmer wydają się atrakcyjniejsze cenowo, jednak, czy niższa cena nie wiąże się z niższym poziomem jakości oraz funkcjonalnością? Wyciskarka wolnoobrotowa Zelmer wydaje się produktem, do którego firma przyłożyła wiele starań, aby sprostał on obecnym wymogom oraz konkurencji. Nowoczesne rozwiązania technologiczne umożliwiają na uzyskanie świetnie 

wyciśniętego soku oraz zdrowego miąższu, który możemy wykorzystać w innych potrawach. Może okazać się, że wyciskarka firmy Zelmer odbiega nieco mocą od wcześniej wspomnianego modelu, przez co nie możemy do wyciskanych owoców dodawać orzechów, co także pod znakiem zapytania stawia wyciskanie bardzo twardych owoców i warzyw. Z pewnością producentowi zależy, aby urządzenie było funkcjonalne oraz łatwe w użyciu. Z tej racji śruba wyciskająca jest łatwa w demontażu oraz czyszczeniu, a złożenie gotowej do użytku wyciskarki zajmuje dosłownie chwilę. Pod względem szybko przygotowywania soków, wyciskarka zelmer wypada nieco gorzej, w wielu przypadkach potrzebne jest wstępne przygotowanie produktów przez włożeniem ich do urządzenia.

Jaka jest twoja reakcja?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Zakochany
0
Niepewny
0
Głupi
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *